2001 yılında İstanbul’da kurulan ve her geçen gün oluşturduğu müşteri memnuniyetinden aldığı güçle büyüyen BSM Alüminyum, genç ve dinamik kadrosuyla projeleriniz için yepyeni tasarımlar oluşturarak, giydirme cephe sistemlerine başka bir boyut kazandırıyor.Kaliteden ödün vermeyen bir anlayışla dünya pazarında söz sahibi olmayı hedefleyen BSM Alüminyum, yurtdışında da önemli projelere imza atmaktadır.

BSM Alüminyum, Transparan Cephe, Alüminyum Panel Cephe, Alüminyum Silikon Giydirme Cephe, Alüminyum Kapaklı Giydirme Cephe, Alüminyum Kompozit Panel Cephe, Doğrama, Işıklık ve Güneş Kırıcı uygulamalarının yanında, Terra Cotta, Kompakt Laminat ve Granit uygulamaları ile size komple çözümler sunmaktadır.BSM Alüminyum, cephe sektörünün lider firmalarından biri olmayı hedeflemektedir. Bu hedefe ulaşmak için ürün ve hizmet kalitesinin iyileştirilmesini, çalışanların eğitimi ve sürekli gelişiminin sağlanmasını ve teknolojideki yeniliklerin takip edilmesini amaç edinmiştir.

BSM Alüminyum, uluslararası kabul edilmiş standartlara uygun olarak çalışmayı ilke edinmiştir. Bu çerçevede size sunacağı pek çok tasarım ve zengin renk skalasıyla, hayallerinizi gerçeğe dönüştüreceğiniz tek adrestir.